Obstarávanie

Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
360,00
Konečná suma(Bez DPH):
187,50
Zaplatené:
52.08%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71630000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonanie odborných prehliadok, odborných skúšok a revízií v zmysle platných právnych predpisov, najmä vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. a jej novelizácie č. 398/2013, s odvolaním na príslušné STN; 1. Revízia meteostanice Krásno nad Kysucou, okr. Čadca - rozsah - elektrická prípojka, istiaci rozvádzač, prívod do meteostanice; 2. Revízia meteostanice privádzač Čadca, okr. Čadca - rozsah - elektrická prípojka, istiaci rozvádzač, prívod do meteostanice; 3. Revízia meteostanice portál Čadca, okr. Čadca - rozsah - elektrická prípojka, istiaci rozvádzač, prívod do meteostanice; 4. Revízia meteostanice portál Žilina, okr. Čadca - rozsah - elektrická prípojka, istiaci rozvádzač, prívod do meteostanice

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PROCONTROL - SK, s.r.o. 3 225,00 20% EUR 9. September 2016 117582

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×