Obstarávanie

Výstražná LED rampa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 900,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 083,33
Zaplatené:
59.17%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31500000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výstražná LED rampa pre montáž na strechu vozidla ; Výstražná rampa LBL4820AC/I; Homologizované podľa ECE R65 a ECE R10; Led modul pozostávajúci z dvoch 3W long life LED; Použitie v extrémnych podmienkach od -30°C do +50°C

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet modulov na jednej rampe, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Napájacie napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12/24; Technické vlastnosti: Stupeň krytia, Jednotka: IP, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: IP 55; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1200; Technické vlastnosti: výška s úchytmi , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 99; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 211; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6,0; Technické vlastnosti: Požadované množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: záruka, Jednotka: mesiac, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SELVIT, spol. s r.o. 3 4 900,00 20% EUR 18. Júl 2016 113930

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×