Obstarávanie

Farby na kov, tužidlá a riedidlá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
Konečná suma(Bez DPH):
686,79
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44810000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
komplet
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Farba syntetická vrchná čierna RAL1999, balenie 10 kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Farba syntetická vrchná žltá, RAL1003, balenie 10 kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Farba základná červená RAL 0840, balenie 10 kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Farba základná červená RAL 0100, balenie 10 kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Farba syntetická vrchná modrá, RAL4550, balenie 10kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Riedidlo S6001, balenie 9l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Riedidlo S6000, balenie 9l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11; Technické vlastnosti: Riedidlo S6006, balenie 9l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Rošková R-interiér 9 824,15 20% EUR 9. Jún 2016 111257

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×