Obstarávanie

Servisná prehliadka osobného automobilu Peugeot 206W 1,4E po ubehnutí 180 000 km


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
174,00
Konečná suma(Bez DPH):
120,80
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka technickej špecifikácie
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pravidelná servisná prehliadka osobného automobilu Peugeot 206 v autorizovanom servise

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kompletné servisné úkony prehliadky motorového vozidla Peugeot 206 po 180 000 km, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Motorový olej 5W-40, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Olejový filter, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Vzduchový filter, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Peľový filter, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Zapaľovacie sviečky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Brzdová kvapalina, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Diagnostika, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Servisná prehliadka a pracovné úkony, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Výmena brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdovej sústavy, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,8

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Inter Cars Slovenská republika s.r.o. 1 144,97 20% EUR 1. Jún 2016 110461

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×