Obstarávanie

Laboratórny autokláv s vertikálnou komorou 85 litrový vhodný na sterilizáciu inštrumentov, pôd, plastov, roztokov a na deštrukciu materiálu.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
10 415,00
Zaplatené:
83.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33191110-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórny autokláv s vertikálnou komorou vhodný na sterilizáciu a deštrukciu rôznych materiálov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Sterilizačná komora z kvalitného nerezu triedy 316Ti., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Digitálne programovateľné ovládanie: 10 fixných programov, 20 programovs možnosťou zmeny podľa potreby užívateľa., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Ďalšie programy čistiace a údržbové., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Komunikačný program v rôznych jazykoch vrátane slovenčiny., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kontrola prístupu pomocou hesiel, plnofarebná obrazovka zobrazujúca aktuálne hodnoty procesu., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Grafické zobrazenie teploty a tlaku, teplotný senzor média pre reguláciu začiatku sterilizácie až po dosiahnutí sterilizačnej teploty materiálu (nie vzduchu)., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Možnosť pripojenia až 6 teplotných sond a 4 tlakových snímačov pre potrebymonitorovania., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Voliteľné dezinfekčné programy a programy pre prípravu pôd 40°C až 105°C., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Možnosť nastavenia skráteného programu., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Zvuková signalizácia havarijného stavu a automatického vypnutia., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Komunikačné porty, prípadne integrovaná tlačiareň., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Ukladanie histórie až na 200 posledných cyklov do pamäte., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Súčasťou dodávky je kompresor, nerezový kôš s rúčkou (perforácia len pri hornom okraji)., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Dostupnosť servisu do 24hod., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Autokláv s vertikálnou komorou, s integrovaným parným generátorom a chladiacim systémom., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Vonkajšie rozmery (VxŠxH), Jednotka: mm, Minimum: 1000x730x540, Maximum: 1300x800x600, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery sterilizačnej komory (priemer), Jednotka: mm, Minimum: 390, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery sterilizačnej komory (hĺbka), Jednotka: mm, Minimum: 650, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem, Jednotka: l, Minimum: 80, Maximum: 85, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Teplota sterilizácie, Jednotka: st. Celzia, Minimum: 110, Maximum: 137, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TRIGON s.r.o. 2 12 498,00 20% EUR 26. Máj 2016 109990

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×