Obstarávanie

Spotrebný laboratórny materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Neurobiologický ústav SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
820,00
Konečná suma(Bez DPH):
569,44
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plastové serologické pipety, 10 ml, sterilné,individualne balené, graduované,ožiarené gama žiarením pre neprítomnosť pyrogénov, materiál PS, s oranžovou gumovou vložkou a farebným kódom pre rýchle určenie objemu, balenie 200 ks, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Cetrifugačné skúmavky 15 ml,PP, graduované-čiernou farbou od 1,5-14,5 ml, kónické, plocha označená bielou farbou na písanie, so šrubovacím uzáverom, sterilizované ožiarenim , bez obsahu pyrogenov,netoxické, autoklavovatelné, služia na centrifugáciu do 12 500×g, riedenie a skladovanie, roztokov,médií a protilátok až do -80 C, 50/vrecko, 10 vreciek/balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Cetrifugačné skúmavky 15 ml so stojanom,PP, graduované-čiernou farbou od 1,5-14,5 ml, kónické, plocha označená bielou farbou na písanie, so šrubovacím uzáverom, sterilizované ožiarenim , bez obsahu pyrogenov,netoxické, autoklavovatelné, služia na centrifugáciu do 12 500×g, riedenie a skladovanie, roztokov,médií a protilátok až do -80 C, 25 skúmaviek na stojan, 2 stojany/balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Striekačky PP 20 ml Luer lock tip, šrubovacie, sterilné, obidva diely sú z chemicky odolného polypropylénu, neobsahujú ani latex ani zmakčovadla a nie su tu použité žiadne mazadla, ktoré by mohli spôsobiť kontamináciu vzorky, balenie 100 ks, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Platničky pre tkanivové kultúry 96 F jamkové /ploché dno/, štandardná línia, priehľadné, gama sterilné,apyrogenné, vakuovo ošetrené plazmou, 100 ks/ balenie, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Ihly na Hamiltonové striekačky typ: 31gauge, Kel-F Hub NDL, custom length 30mm, point style 4, HAMI7750-22, balenie 6 ks, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Laboratórne fľaše GLS 80, Duran Group ,kat. cislo 215-1785H, 500ml - vyrobené zo skla DURAN, závit GLS80, odolné voči teplotám až do +140°C, s graduáciou a popisným poľom. , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Stojan VWR Adapt-A –Rack na 5 až 50ml skúmavky, kat. číslo 525-0702H, modrozelená farba, rozmery 181x56x76 mm, stojan pre 12 až 30mm kónické, ploché a okrúhle skúmavky. 2 ks v balení, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Stojan VWR Adapt-A –Rack na 5 až 50ml skúmavky, kat.č. 525-0703H, , modrožltá farba, rozmery 181x56x76 mm, stojan pre 12 až 30mm kónické, ploché a okrúhle skúmavky. 2 ks v balení, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 683,33 20% EUR 20. Máj 2016 109709

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×