Obstarávanie

Homogenizačný systém


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 750,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 991,66
Zaplatené:
73.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stolový laboratórny mlynček na homogenizáciu pevných biologických vzoriek pre zabezpečenie kvalitného výťažku purifikácie nukleových kyselín alebo proteínov.; TissueLyser II (alebo ekvivalent) rozomelie biologickú vzorku na princípe vysokorýchlostného trenia guľôčok, ktoré vzorku rovnomerne rozdrvia na homogénnu zmes. Guľôčky sú k dispozícii rôzneho druhu a ich výber závisí od typu a vlastností použitej vzorky.; Kapacita vzoriek: 2 x 24 ; Frekvencia oscilácie: 3 - 30 Hz (180 - 1800 oscilácií/1 min.), voliteľná pomocou digitálneho displeja; Čas oscilácie: od 10 sek. do max. 99 min., voliteľná pomocou digitálneho displeja ; Rozmery prístroja: Výška: 266 mm (524 mm s otvoreným krytom) Šírka: 371 mm , Hĺbka: 461 mm ; Hmotnosť: 26 kg(bez adaptéra) ; Hlučnosť prístroja: Lwa = 71,4 dB ; Požadovaný prac. priestor: 400 x 500 mm ; Adaptér (nástavec na vzorky): TissueLyser Adapter Set 2 x 24 (kat. č. 69982), na 2 ml mikrocentrifugačné skúmavky, súčasťou balenia ; Spotrebný materiál: Stainless Steel Beads, 5 mm, 200 ks (kat .č. 69989), oceľové guľôčky, s priemerom 5 mm, súčasťou balenia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ECOTEST spol. s r.o. 3 5 990,00 20% EUR 17. Máj 2016 109252

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×