Obstarávanie

Kancelárske potreby pre detskú univerzitu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Katolícka univerzita v Ružomberku
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
834,00
Konečná suma(Bez DPH):
617,50
Zaplatené:
74.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárske potreby pre organizáciu detskej univerzity

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ceruzky s protišmykovými masážnymi bodmi; trojhranný tvar, mäkký povrch; tuha tvrdosť: H, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Popisovač určený na biele tabule; farebný mix, svetlostály; za sucha stierateľný, neobsahuje škodlivé látky; sada 4 ks, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Detské nožnice so zaobleným hrotom z nehrdzavejúcej ocele s gumenými úchytkami, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Výkres A3, 225 g, farebný mix 10 farieb, 50 hárkov - 10 farieb po 5 ks (napr.: žltá, oranžová, ružová, červená, svetlozelená, tmavozelená, svetlomodrá, tmavomodrá, hnedá, čierna), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Fotokartón 50x70 cm, 220 gr, bal.50 hárkov - 10 ks vo farbách: žltá, červená, tmavozelená, tmavomodrá, hnedá, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Centropen 8070 popisovač MINI COLOURS 8ks+4 adaptéry alebo ekvivalent, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Xerografický papier Coloraction, A4, 160 g/m2, zlato žltý, 250 listov v balení alebo ekvivalent, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Omaľovánky pre deti od 8 do 12 rokov, formát A5, na vyfarbenie je možné použiť voskovky a pastelky, rovnaké nie sú podmienkou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: Plánovacia tabuľa mesačná 70x100 cm, vybavená posuvnou značkou aktuálneho dňa, rám z eloxovaného hliníka, plastové rohy, odkladacia lišta na popisovače, vrátane príslušenstva pre zavesenie na stenu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Paraván korkový stojanový, obojstranný 150x100 cm, sendvičová konštrukcia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Nohy k stojanovému paravánu 190 cm, v tvare "T", železné., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Daniel Krajčovič - INTERPAP 4 741,00 20% EUR 11. Máj 2016 108681

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×