Obstarávanie

Potreby pre údržbu budov, spojovací materiál, pracovné náradie,


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
472,00
Konečná suma(Bez DPH):
250,00
Zaplatené:
52.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44531600-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Spotrebný materiál a pracovné náradie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: žiarovka E27/60W číra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: žiarovka E27/100W číra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: visiaci zámok 38mm modrý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: visiaci zámok 52 mm modrý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: matica šesťhranná Zn M6, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: matica šesťhranná Zn M8, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: svorka lanová 25 zinok biely, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: montážna pena s trubičkovým aplikátorom 300 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: pozinkovaný fúrik 80 l s plným kolesom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: krompáč kovaný s drevenou násadou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: zakrývacia plachta s kovovými okami 10 x 15m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lindák Rastislav-NILTEX 4 300,00 20% EUR 4. Máj 2016 108158

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×