Obstarávanie

Potreby pre údržbu budov, spojovací materiál, pracovné náradie,


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
472,00
Konečná suma(Bez DPH):
250,00
Zaplatené:
52.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44531600-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Spotrebný materiál a pracovné náradie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: žiarovka E27/60W číra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: žiarovka E27/100W číra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: visiaci zámok 38mm modrý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: visiaci zámok 52 mm modrý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: matica šesťhranná Zn M6, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: matica šesťhranná Zn M8, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: svorka lanová 25 zinok biely, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: montážna pena s trubičkovým aplikátorom 300 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: pozinkovaný fúrik 80 l s plným kolesom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: krompáč kovaný s drevenou násadou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: zakrývacia plachta s kovovými okami 10 x 15m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lindák Rastislav-NILTEX 4 300,00 20% EUR 4. Máj 2016 108158

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×