Obstarávanie

Hygienické a čistiace prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
360,00
Konečná suma(Bez DPH):
171,52
Zaplatené:
47.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39800000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Potreby na čistenie a hygienu

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: toaletné mydlo 100g, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: čistiaca pasta na umývanie rúk 500g, napr. Solvína alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: krém na ruky 100g, napr. Indulona alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: toaletný papier dvojvrstvový 68 m, napr. Tento Economy alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: práškový čistiaci prostriedok na kuchynský riad, na mechanické odstránenie pripálenín a iných nečistôt 400g, napr. Citra alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: gélový čistiaci prostriedok na WC misy 750 ml, napr. Domestos alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: odstraňovač vodného kameňa 500 ml, napr. Fixinela alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: tekutý čistiaci prostriedok na kuchynský riad 1 liter, napr. Jar alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: čistiaci prostriedok na dezinfekciu vody a povrchov v domácnosti, spoľahlivo odstráni nebezpečné vírusy a baktérie, ktoré zamorujú povrchy a vodu v studniach, bazénoch 1 liter, napr. Savo original alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: náhradné bavlnené strapce na mop, bez tyče, dĺžka cca 28cm, vhodné na všetky druhy podláh, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: závesný čistič WC 3v1 40 g, tuhé WC bloky pozostávajúce z troch špeciálnych vrstiev likvidujú prostredie pre množenie baktérií, bránia tvorbe nehygienického vodného kameňa, vďaka obsahu parfumovaného gélového prúžka zanechávajú dlhotrvajúcu sviežu vôňu, napr. Domestot alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: vrecká do koša 45x54 cm, mikroténové, 50 ks v rolke, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátené: TATRACHEMA VD 5 205,83 20% EUR 26. Apríl 2016 107419

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×