Obstarávanie

Nákup batérií 12V


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 360,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 575,00
Zaplatené:
46.87%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup batérií 12V v počte 48 kusov z dôvodu sfunkčnenia UPS zariadenia. Predmetom obstarania nie je montáž, inštalácia a ani servis týchto zariadení.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technológia batérie, Hodnota / charakteristika: Olovená gélová; Technické vlastnosti: Typ údržby, Hodnota / charakteristika: Bezúdržbová; Technické vlastnosti: Možnosť dobíjania, Hodnota / charakteristika: Áno; Technické vlastnosti: Kompatibilita, Hodnota / charakteristika: Kompatibilné so zariadením UPS MDT 3000 3f / 3f

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Batéria - olovený akumulátor gélový Exide A512/10S - 12V / 10Ah - kód NGA5120010HS0SA, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48; Technické vlastnosti: Napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Kapacita, Jednotka: mAh, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10 000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TECHALL SLOVENSKO, spol. s r.o. 13 1 890,00 20% EUR 11. Apríl 2016 106240

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×