Obstarávanie

Benzínové búracie kladivo (nové)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
14 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
11 083,30
Zaplatené:
76.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42650000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Búranie betónu, sekanie asfaltu, podbíjanie štrku, zarážanie tyčí, zhutňovanie a podobne.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Rok výroby, Hodnota / charakteristika: 2015-2016; Technické vlastnosti: Motor, Hodnota / charakteristika: dvojtaktný - benzínový; Technické vlastnosti: Výbava - nástroje kladiva, Hodnota / charakteristika: min. sekáč špicatý a sekáč na asfalt

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Energia úderu, Jednotka: J, Minimum: 60, Maximum: 65, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet úderov, Jednotka: 1/min., Minimum: 1 250, Maximum: 1 500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 24, Maximum: 25, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon motora, Jednotka: kW, Minimum: 1,7, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Zdvihový objem, Jednotka: cm3, Minimum: 75, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem nádrže, Jednotka: l, Minimum: 1, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Spotreba paliva, Jednotka: l/hod., Minimum: , Maximum: 1,1, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SNEX, spol. s.r.o. 4 13 299,97 20% EUR 10. Marec 2016 103868

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×