Obstarávanie

Potreby pre kancelárie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská obchodná inšpekcia, ústredný inšpektorát Slovenskej obchodnej inšpekcie so sídlom v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 460,00
Konečná suma(Bez DPH):
565,72
Zaplatené:
38.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1495.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

potreby pre použitie v kancelárii

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: USB kľúč 4 GB, vysúvací a zasúvací USB konektor, rýchlosť čítania 10 MB/s, rýchlosť zápisu 4 MB/s; Verbatim Pinstripe alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 50 ks; Technické vlastnosti: Pero guľôčkové jednorazové, farba tuhy modrá., Hodnota / charakteristika: 300 ks; Technické vlastnosti: Popisovač na písanie, kreslenie, skicovanie. Jemný plastický hrot, šírka stopy 0,3 mm; Centropen 2811 alebo ekvivalent. Čierna, modrá, červená a zelená farba písma po 100 ks., Hodnota / charakteristika: 400 ks; Technické vlastnosti: Lepiaca tyčinka 40g. Neobsahuje rozpúšťadlá, pri lepení nedeformuje papier, netoxická, nerozteká sa. Pritt alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 100 ks; Technické vlastnosti: Spisové dosky so šnúrkami bez chrbta, formát A4, pevný kartón, jednostranne potiahnuté, s textilnými šnúrkami na zviazanie dokumentov. , Hodnota / charakteristika: 500 ks; Technické vlastnosti: Univerzálne etikety biele, rozmer 52,5 x 21,2 mm, počet etikiet na hárku 56, počet hárkov v balení 100., Hodnota / charakteristika: 3 bal.; Technické vlastnosti: Papierové zakladacie zložky otvorené zhora a z pravej strany, formát 220×310 mm s oknom z fólie. Materiál recyklovaný papier gramáže 160 g. Balenie 100 ks. Farba žltá, červená a svetlozelená po 1 balení. Leitz 3950 alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 3 bal.; Technické vlastnosti: Závesný obal do kartotéky s pevným plochým dnom v šírke 60 mm na zakladanie ťažších a objemnejších dokumentov do formátu A4. Materiál pevný kartón, farba hnedá, plastový index s vymeniteľným papierovým štítkom. Balenie 25 ks. Leitz 1947 alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 4 bal.; Technické vlastnosti: Euroobal na objemnejšie materiály do hrúbky min. 10-15 mm. Formát A4, otvor zhora, bez chlopne. Materiál PP alebo PVC o hrúbke minim. 150 μm., Hodnota / charakteristika: 100 ks; Technické vlastnosti: Koncentrovaný saponátový prostriedok na umývanie riadu odstraňujúci mastnotu, objem 1 l, JAR alebo ekvivalent., Hodnota / charakteristika: 15 ks; Technické vlastnosti: Tlačivo Priepustka A6, blok 100 lístkov, Hodnota / charakteristika: 20 blokov

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
OFFICE STAR, s.r.o. 9 678,87 20% EUR 8. Marec 2016 103599

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×