Obstarávanie

Štartovací vozík s nabíjačkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
284,72
Zaplatené:
63.27%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34911100-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Štartovací vozík s nabíjačkou musí vyť vybavený : ampérmetrom, ochranou proti preťaženiu, ochranou proti prepólovaniu, napätím 12/24V, dvomi kolieskami na ľahkú manipuláciu a štartovacími káblami v základnej výbave.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Počet stupňov regulácie nabíjacieho prúdu, Hodnota / charakteristika: 4; Technické vlastnosti: Štartovací vozík s nabíjačkou musí vyť vybavený :, Hodnota / charakteristika: ampérmetrom, ochranou proti preťaženiu, ochranou proti prepólovaniu, napätím 12/24V, dvomi kolieskami na ľahkú manipuláciu a štartovacími káblami v základnej výbave.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: príkon, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2/10; Technické vlastnosti: nabíjacie napätie , Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12/24; Technické vlastnosti: nabíjací prúd max., Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90; Technické vlastnosti: podpora pri štarte, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 570; Technické vlastnosti: pre batérie, Jednotka: Ah, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20-1550

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Vlastimil Šiška LESTECH 3 341,67 20% EUR 26. Február 2016 102926

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×