Obstarávanie

Kompatibilné (repasované) tonery


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
862,49
Zaplatené:
50.73%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30125110-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
210.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tonery repasované

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Toner HP CE285 - z dôvodu častého odlamovania ľavého vodiaceho plastového výbežku požadujeme aby bol tento pevne ukotvený ku kazete bez možnosti jeho pohybu., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výdatnosť: 2500 prípadne aj viac strán pri 5 % pokrytí, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: repasovaný toner HP CE285, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: repasovaný toner HP CE278, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: repasovaný toner HP Q2612, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: repasovaný toner HP CE310, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: repasovaný toner Canon FX 10, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: repasovaný toner EP 27, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: repasovaný toner HP CE505, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: repasovaný toner do Epson M2000DN / C13S050435 black, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: repasovaný toner HP CF283, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LASER servis, spol. s.r.o. 7 1 034,99 20% EUR 26. Február 2016 102859

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×