Obstarávanie

Multifunkčná laserová farebná tlačiareň so skenerom (HP Color LaserJet Pro M277dw alebo ekvivalent)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
320,00
Konečná suma(Bez DPH):
208,33
Zaplatené:
65.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30232110-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

multifunkčné zariadenie – farebná laserová tlačiareň so zabudovaným skenerom s možnosťou: tlače, kopírovania a skenovania; Konektivita cez USB 2.0, ethernet 10/100/100Mbit, Wifi 802.11 b/g/n Požadovaná podpora operačného systému Linux – aj tlač aj skenovanie! Dotykový displej pre obsluhu tlačiarne. Podpora automatickej obojstrannej tlače (duplex printing). Tlač formátov do veľkosti A4, podpora tlače obálok, fotografií, vizitiek. Rýchlosť čierno-bielej tlače 18 strán za minútu. Doba tlače prvej strany do 15 sekúnd. Rozlíšenie skenera 1200 DPI. ; Rozlíšenie tlače 600 DPI. Kapacita vstupných zásobníkov 150ks papiera. Kapacita výstupných zásobníkov 100ks papiera. Vstavaná pamäť 256 MB. Kompaktné rozmery – max. v x š x h: 45 x 45 x 45 cm (v zavretom stave). Akceptovateľná prevádzovká hlučnosť - do 65 dB. Spotreba v stand-by režime do 3W.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LASER servis, spol. s.r.o. 3 250,00 20% EUR 16. Február 2016 102008

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×