Obstarávanie

Spiatočná letenka Viedeň - Buenos Aires


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
814,02
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60400000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Spiatočná letenka Viedeň - Buenos Aires, ; - Tam : odlet : 15.4.2016 19:10 hod, prílet : 06:50 hod (16.4.2016); - Späť : odlet : 21.4.2016 16:55 hod, prílet 14:20 hod (22.4.2016); - 1 prestup Frankfurt; - výška ceny letenky zahŕňa všetky náklady, ktoré s ňou bezprostredne súvisia, vrátane letiskových poplatkov, palivových príplatkov, servisné poplatky, cenu za prepravu batožiny; - nahlásenie údajov o cestujúcich až zazmluvnenému dodávateľovi, požadujeme predložiť elektronicky do 1 dňa po uzavretí zmluvy podrobný aktualizovaný rozpočet, ktorý bude obsahovať cenu za letenky vrátane letiskových poplatkov, cenu prepravy batožiny a cenu za poistenie storna letenky; - požadujeme vystaviť letenku elektronicky; - ekonomická trieda; - faktúra elektronicky aj poštou

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Spiatočná letenka Viedeň - Buenos Aires, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×