Obstarávanie

Čistenie železničných koľajových vozidiel


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
776 023,00
Konečná suma(Bez DPH):
776 021,00
Zaplatené:
99.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
90900000-6
Elektronická aukcia:
Nie
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
3

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Najnižšia cena

Opis obstarávania

Poskytovanie služieb komplexného čistenia osobných vozňov (ďalej len "OV"), hnacích dráhových vozidiel (ďalej len "HDV"), prípojných vozňov (ďalej len "PV"), elektrických a motorových jednotiek, dotovanie hygienických potrieb, dezinfekcia, dezinsekcia ŽKV, plnenie nádrží vodou a ich dezinfekcia, čistenie a dezinfekcia uzavretých systémov WC, vyprázdňovanie fekálnych nádrži, konzervovanie gumených častí (gumené tesnenie pevných okien), rozmrazovanie WC vrátane plniacich hrdiel a odtokových hadíc, vonkajšie čistenie skríň vrátane okien strojné a ručné, čistenie čelných stien ŽKV, odstraňovanie grafitov, tepovanie a pranie kobercov, tepovanie čalúnených sedadiel a opierok hláv, výmena a čistenie závesov, poťahov opierok hláv a ich bežné opravy, výmena jednorazových poťahov opierok hláv, bežná údržba technologických zariadení, zabezpečenie odvozu a zneškodnenia vzniknutého odpadu oprávnenou osobou a čistenie koľají od znečistenia vzniknutého pri vykonávaní služieb. Plnenie uzatvorených rámcových dohôd za IV.Q/2014 .

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EUROCLEAN s.r.o. Neuvedený celkový počet ponúk 120 063,00 0% EUR 31. December 2014 71607
EUROCLEAN s.r.o. Neuvedený celkový počet ponúk 205 353,00 0% EUR 31. December 2014 71608
EUROCLEAN s.r.o. Neuvedený celkový počet ponúk 450 605,00 0% EUR 31. December 2014 71609

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×