Obstarávanie

Podlahové krytiny


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 755,50
Konečná suma(Bez DPH):
2 747,50
Zaplatené:
73.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44112200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: PVC podlahová krytina (Spark alebo ekvivalent), hrúbka 2 mm, šírka 2 000 mm, záťaž 0,7. Odtieň S 02 podľa prílohy, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 68; Technické vlastnosti: PVC podlahová krytina (Novoflor alebo ekvivalent), hrúbka 2 mm, šírka 1 500 mm, záťaž 0,4. Odtieň podľa prílohy, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 162; Technické vlastnosti: PVC obvodový soklík 3 x 3, kompatibilný s položkou č. 2, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 216; Technické vlastnosti: disperzné lepidlo (Schonox alebo ekvivalent), Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 112

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JUTEX - Contract, s.r.o. 2 3 297,00 20% EUR 17. December 2018 251857

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×