Obstarávanie

Vybavenie laboratória pre mlynský priemysel


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
MPC PLUS spol. s r.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
180 414,00
Konečná suma(Bez DPH):
175 726,00
Zaplatené:
97.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38921000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
1

Opis obstarávania

1. ZARIADENIA NA PRÍPRAVU ZRNA PRE ROZBOR 1. Kladivkový šrotovník 2. ZARIADENIA PRE ROZBOR ZRNA 1. NIR analyzátor automatický 2. Falling number 3. Analyzátor obsahu mykotoxínov 4. Prístroj na zisťovanie reologických vlastností ciest 3. ZARIADENIA NA PRÍPRAVU MIKROBIOLOGICKÝCH VZORIEK 1. Automatická riedička 2. Homogenizátor vzoriek 3. Automatické pipety 4. ZARIADENIA NA MIKROBIOLOGICKÚ KULTIVÁCIU 1. Termostaty kultivácia pri 42°C a 37°C.- nechladený 2. Termostaty kultivácia pri 42°C a 37°C.- chladený 5. ZARIADENIA NA DETEKCIU SALMONELLY 1. Reval Salmonella test 6. ZARIADENIA NA VYHODNOCOVANIE MIKROBIOLOGICKÝCH ROZBOROV 1. Počítačka kolónií 7. ZARIADENIA NA STERILIZÁCIU A LIKVIDÁCIU ODPADOV 1. Autokláv cca 20-30 L (stolový, plnený spredu) 2. Autokláv cca 100 L (samostatne stojaci, plnený zvrchu) 8. POMOCNÉ ZARIADENIA 1. Laboratórne váhy - analytické váhy s váživosťou do 150g 2. Laboratórne váhy - analytické váhy s váživosťou do 1500g 3. Laboratórne váhy - Analytické váhy na presné váženie zložiek pôd 4. Demineralizátor vody 5. Chladnička s mrazničkou

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 3 175 726,00 0% EUR 26. August 2014 48136

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×