Obstarávanie

Doplnenie komunikačnej infraštruktúry wifi


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 331,66
Zaplatené:
83.31%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32571000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Doplnenie zariadení AP  pre komunikačnú infraštruktúru wifi; Dodávka riešenia zahŕňa: Doprava a montáž zariadení u zákazníka

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 802.11a/b/g/n/ac, 2x2:2 Dual-band (2.4+5GHz súbežne) profesionálny indoor prístupový bod (bez napájacieho adaptéru), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rozhranie: 1x10/100/1000 (PoE), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: WiFi 802.11a/b/g/n, súbežne fungujúce v pásme 2.4 a 5GHz, 2x2:2, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: BeamFlex – adaptívna anténa, 64 vyžarovacích patternov na pásmo, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Tx BeamForming - smerovanie vyžarovania založené na RF čipe, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Vertikálne polarizované anténové elementy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Možno nasadiť ako stand-alone router s podporou NAT a DHCP, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Malé rozmery: 13,8 x 13,5 cm, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Až 16 SSID, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Napájanie PoE 802.3af/at nebo 12VDC, 10A, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ruckus ZoneFlex AP R310 - 802.11a/b/g/n/ac, 2x2:2 Dual-band (2.4+5GHz súbežne) indoor prístupový bod (bez napájacieho adaptéru), Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Doplnenie licencie pre kontrolér Ruckus ZoneDirector 1205 o 1 prístupový bod, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: WatchDog Support pre ZoneDirector 1200 - upgrade o jednu licenciu, 3 roky, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Držiak na stenu: Ruckus Wireless Secure Mounting Bracket For Zoneflex R310, kód 902-0118-0000, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BSC Line, s.r.o. 2 9 998,00 20% EUR 6. December 2018 247235

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×