Obstarávanie

Sušiareň


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 041,66
Zaplatené:
80.12%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Sušiareň s nútenou cirkuláciou vzduchu kt. slúži na ohrev vzoriek, sušenia laboratórneho skla. Teplotný rozsah od okolitej teploty +5 až +220 °C s možnosťou nastavenia teploty v inkrementoch 0,1°C. Teplotná variácia pri 150°C je +/- 0,3 °C. Max. počet políc 4 (2 sú v dodávke) s nosnosťou min. 15 kg na policu. Min. vnútorný priestor je 600x400x480 cm a max. vonkajší 820x710x760.; Sušiareň je vybavená bezpečnostným prvkom proti prehriatiu a vizuálnym alarmom min. triedy 3.1 . Ventilácia je riešená dia. 50 mm nastaviteľnou klapkou. Integrovaný časovač je nastaviteľný kontinuálny mód alebo od 0 do 999 min, 0 až 99,9 hodín. Kontroler je ovládateľný so 4 gombíkmi. Vzhľadom na prípadnú teplotnú kalibráciu sušiarne vyžadujeme aby predávajúci mal odborné školenie od výrobcu s platným certifikátom na servis a prístupom do servisného módu sušiarne.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: sušiareň, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 1 250,00 20% EUR 16. November 2018 249299

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×