Obstarávanie

Vykonanie profylaktiky sypacích nadstavieb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 745,00
Zaplatené:
83.09%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
13.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kontrola nadstavieb, spárovanie s podvozkom, kontrola premazania, kontrola tlakov oleja, kontrola snímačov a čidiel, presné nastavenie dávky ; posypu a vystavenie certifikátu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: spôsob vynášania materiálu, Hodnota / charakteristika: šnek; Technické vlastnosti: max. prietokové množstvo oleja (l/min), Hodnota / charakteristika: 75; Technické vlastnosti: max. tlak oleja (bar), Hodnota / charakteristika: 210; Technické vlastnosti: napájanie , Hodnota / charakteristika: 12/24 V; Technické vlastnosti: snímanie rýchlosti, Hodnota / charakteristika: od vývodu tachometra; Technické vlastnosti: šírka posypu (m), Hodnota / charakteristika: 2-10

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: sypacia nadstavba SK 6 H , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: sypacia nadstavba SK 8 H, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KOBIT - SK, s.r.o. 1 2 094,00 20% EUR 31. Október 2018 245516

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×