Obstarávanie

Toaletný sprchovací vozík s odklopnými stupačkami


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
320,00
Konečná suma(Bez DPH):
222,21
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33193110-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pojazdný vozík pre transport, sprchovanie, kúpanie a toaletu čiastočne imobilných klientov - vozík pre invalidov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vozík pevný - konštrukcia (rám), Hodnota / charakteristika: eloxovaný hliník alebo nerez; Technické vlastnosti: opierky na nohy, Hodnota / charakteristika: odkloniteľné + odstrániteľné + výškovo nastaviteľné; Technické vlastnosti: podrúčky, Hodnota / charakteristika: odnímateľné alebo sklopné; Technické vlastnosti: sedadlo, Hodnota / charakteristika: tvar U alebo odnímateľný sedák, polstrované, vodotesné a umývateľné (materiál penová guma alebo mäkký plast); Technické vlastnosti: toaletná misa, Hodnota / charakteristika: plastová, odnímateľná; Technické vlastnosti: kolieska, Hodnota / charakteristika: 4, z toho aspoň 2 brzdené

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: šírka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 45, Maximum: 55, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 43, Maximum: 48, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 48, Maximum: 55, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: svetlá výška vozíka bez nádoby, Jednotka: cm, Minimum: 46, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: celková šírka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: 65, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť vozíka, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 130, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GIEGO s.r.o. 1 266,66 20% EUR 22. Október 2018 247072

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×