Obstarávanie

Autobusová preprava osôb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 790,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 699,99
Zaplatené:
94.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
služba
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zabezpečenie autobusovej dopravy osôb s vodičom podľa presne určenej trasy s dohodnutým časovým harmonogramom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: - termín cesty:, Hodnota / charakteristika: 24. 10. 2018 (streda) - 26.10.2018 (piatok); Technické vlastnosti: - trasa cesty:, Hodnota / charakteristika: Zvolen - Bratislava - Viedeň - Praha - Brno - Zvolen; Technické vlastnosti: - pristavenie autobusu a nástup cestujúcich:, Hodnota / charakteristika: o 7:00 hod. Zvolen (presná adresa pristavenia bude oznámená zazmluvnenému dodávateľovi); Technické vlastnosti: -predpokladaný časový harmonogram: 24.10.2018 (1 deň):, Hodnota / charakteristika: 10:00 príchod do Bratislavy - Múzeum dizajnu (Slovenské centrum dizajnu, Hurbanove kasárne, Kollárovo nám. 10, Bratislava); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 12:00 odchod do Viedne - múzeum MAK -Osterreichisches Museum für angewandte Kunst (Gegenwartskunst, Stubenring 5, Wien); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 16:30 odchod z Viedne do Prahy (Kamýcká 129, Suchdol - Praha 6); Technické vlastnosti: -predpokladaný časový harmonogram: 25.10.2018 (2 deň):, Hodnota / charakteristika: výstava Designblok (Výstaviště Praha - Holešovice) +  Praha; Technické vlastnosti: -predpokladaný časový harmonogram: 26.10.2018 (3 deň):, Hodnota / charakteristika: 08:00 odchod z Prahy do Brna - návšteva vily Tugendhat (Černopolní 45, Brno) a Jurkovičovej vily (Jana Nečase 2, 616 00 Brno-Žabovřesky); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: 20:00 predpokladaný príchod do Zvolena; Technické vlastnosti: - požiadavky na autobus a jeho vybavenie:, Hodnota / charakteristika: vek autobusu nepresiahne 10 rokov, autobus bude k dispozícii počas celej doby poskytovanej služby, úložný priestor na batožinu zodpovedajúci počtu prepravovaných osôb; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vozidlo v čase prepravy musí mať platné osvedčenie o technickej kontrole a emisnej kontrole, dobrý technický stav vozidla, funkčnú klimatizáciu, funkčné vykurovanie, funkčné bezpečnostné pásy; Technické vlastnosti: - požiadavky na vodiča/posádku:, Hodnota / charakteristika: spôsobilá posádka (vodiči/vodič) s príslušnou odbornou spôsobilosťou na výkon požadovanej služby, slušné vystupovanie; Technické vlastnosti: - požiadavky na poskytovateľa služby:, Hodnota / charakteristika: poskytovateľ musí mať oprávnenie vykonávať cestnú motorovú dopravu – vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú dopravu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: poskytovateľ musí mať v čase vykonávania prepravy platné povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie vozidla

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 2 1 699,99 0% EUR 17. Október 2018 247065

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×