Obstarávanie

Rôzne organické chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
672,00
Konečná suma(Bez DPH):
466,50
Zaplatené:
69.41%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24327000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Rôzne organické chemikálie na vedecké účely do laboratória.; E.Z.N..A fungal DNA mini KIT je potrebný na rýchlu a účinnú izoláciu DNA mikromycét a kvasiniek.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: E.Z.N..A fungal DNA mini KIT je potrebný pre izoláciu DNA z mikromycét pri identifikáciu pomocou PCR analýzy. Je to kolónkovy kit na 200 vzoriek, potrebný pre rýchlu a účinnú izoláciu DNA z mikromycét., Hodnota / charakteristika: 2. E.Z.N..A fungal DNA mini KIT; Technické vlastnosti: Izolácia DNA môže byť z mrazených alebo vysušených vzoriek do hmotnosti 200 mg.;; Purifikácia na 200 vzoriek., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: HiBind® DNA Mini Columns 200 kusov;; 2 mL Collection Tubes 400 kusov;; FG1 Buffer 180 ml;; FG2 Buffer 40 ml;; FG3 Buffer 80 ml;; RNase A 1,1 ml;; DNA Wash Buffer 3x25 ml;; Elution Buffer 50 ml;;, Hodnota / charakteristika: Balenie musí obsahovať:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: E.Z.N..A fungal DNA mini KIT, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 559,80 20% EUR 2. Október 2018 235137

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×