Obstarávanie

Nákup notebookov s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
155 620,00
Konečná suma(Bez DPH):
104 375,00
Zaplatené:
67.07%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30200000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
150.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prenos a ochrana notebooku a príslušenstva

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Taška na notebook:, Hodnota / charakteristika: od výrobcu notebooku v položke č. 1, s osobitným oddielom pre notebook; Technické vlastnosti: Veľkosť:, Hodnota / charakteristika: pre zariadenie s uhlopriečkou do 14,1 palca; Technické vlastnosti: Bezpečnosť:, Hodnota / charakteristika: osobitný oddiel s ochranou pred skenovaním RFID; Technické vlastnosti: Bezpečnosť:, Hodnota / charakteristika: uzamykateľné zips(y) (zámok sa predáva osobitne); Technické vlastnosti: Ďalšia výbava:, Hodnota / charakteristika: dve rukoväte pre nosenie v ruke, priechodka pre rukoväť kufra; Technické vlastnosti: Ďalšia výbava:, Hodnota / charakteristika: vnútorné vrecká pre príslušenstvo a osobné potreby so zipsom aj bez zipsu; Technické vlastnosti: Ďalšia výbava:, Hodnota / charakteristika: ramenný popruh s posuvnou ochrannou podložkou na plece; Technické vlastnosti: Vkladanie zariadenia:, Hodnota / charakteristika: zvrchu; Technické vlastnosti: Záruka:, Hodnota / charakteristika: 1 rok

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Gratex International, a.s. 6 125 250,00 20% EUR 12. Január 2021 295001

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×