Obstarávanie

Laboratórny spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
490,00
Konečná suma(Bez DPH):
408,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks.
Množstvo:
112.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórny spotrebný materiál pre účely realizácie experimentov v rámci projektu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plastové svorky na zábrusy 14/23, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Nástavec so zahnutou trubičkou a olivkou a kohútom, plastove doplnky, 14/23, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Banka destilačná s jedným šikmým tubusom, guľaté dno, 250 ml, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Suba-Seal Septa 14 mm 14/20, 100EA , modrá farba, 100 ks./bal, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Mikropipeta jednokanálová, Research Plus Eppendorf variabel, 100-1000mikroL, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Silikónová pasta Baysilone, použitie v rozsahu teplôt -50 do +200°C a do podtlaku 0.1 mbar, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 490,00 20% EUR 18. Február 2020 273010

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×