Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
62,00
Konečná suma(Bez DPH):
30,55
Zaplatené:
49.27%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo:, Hodnota / charakteristika: moderné a pohodlné kancelárske kreslo s vysokým operadlom chrbta, vrátane pevných podrúčok s kovovými vzperami, 5 koliesok, chromovaný kríž, sedacia plocha s otáčaním v 360°; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná výška sedenia, hojdacia mechanika s aretáciou v základnej polohe, operadlo so zosilnenou výstužou v bedrovej oblasti (bedrová opierka); Technické vlastnosti: materiál:, Hodnota / charakteristika: sedák: kvalitná látka s vysokou priedušnosťou, operadlo: sieťovina v kombinácii s kvalitnou látkou, pevná oceľová konštrukcia s chrómovaným povrchom; Technické vlastnosti: nosnosť:, Hodnota / charakteristika: 120 kg; Technické vlastnosti: šírka kresla:, Hodnota / charakteristika: 61 cm; Technické vlastnosti: celková výška kresla:, Hodnota / charakteristika: 108 - 118 cm; Technické vlastnosti: výška sedu od zeme:, Hodnota / charakteristika: 49 - 58 cm; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 51 cm; Technické vlastnosti: farba:, Hodnota / charakteristika: čierna látka

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 4 36,66 20% EUR 5. Február 2020 272598

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×