Obstarávanie

Nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 938,80
Konečná suma(Bez DPH):
1 527,08
Zaplatené:
51.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie pracoviska.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál plošiny, Hodnota / charakteristika: laminovaná MDF doska; Technické vlastnosti: materiál kostry vozíka, Hodnota / charakteristika: ľahká kompaktná oceľ; Technické vlastnosti: kolesá, Hodnota / charakteristika: s oceľovým diskom s čiernymi gumovými behúňmi, 2 kolesá pevné a 2 otočné, vybavené brzdami; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: kov a plast

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plošinový vozík COMPACT alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: rozmery d x š, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 890 x 450; Technické vlastnosti: výška platformy, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 190; Technické vlastnosti: výška rukoväte, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 970; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: priemer kolesa, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 125; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 16, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEGA, s.r.o. 2 1 832,50 20% EUR 4. December 2019 270714

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×