Obstarávanie

Batérie vodovodné pákové,umývadlo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 736,10
Zaplatené:
38.58%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44411000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zostava podľa špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmena pákových batérií a umývadiel

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nástenná drezová batéria, páková, rozteč 100 mm, ramienko 170mm , výtokové ramienko rovné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Umývadlo 60cm, série Lyra Plus/ekvivalent, rozmer 60cm x 48cm, biele, bez otvoru na batériu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 44; Technické vlastnosti: Umývadlo 60cm, série Lyra Plus/ekvivalent, rozmer 60cm x 48cm, biele, s otvorom na batériu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Nástenná drezová batéria len na studenú vodu, páková, ramienko 170mm , výtokové ramienko rovné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 36; Technické vlastnosti: Drezová batéria s montážou do umývadla, len na studenú vodu, páková, ramienko 170mm , výtokové ramienko rovné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Sifón k umývadlám, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 47

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
5K, spoločnosť s ručením obmedzeným 3 2 083,33 20% EUR 8. November 2019 268598

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×