Obstarávanie

Píla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
157,00
Konečná suma(Bez DPH):
130,82
Zaplatené:
83.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42652000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

akumulátorová chvostová píla na pracovné účely spojené s výskumom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Hĺbka rezu do dreva, Hodnota / charakteristika: 65 mm; Technické vlastnosti: Hĺbka rezu do kovových profilov a kovových rúr, Hodnota / charakteristika: 50 mm; Technické vlastnosti: Výšky zdvihu, Hodnota / charakteristika: 14,5 mm; Technické vlastnosti: Hmotnosť s akumulátorom, Hodnota / charakteristika: 1,2 kg; Technické vlastnosti: Rozmery, Hodnota / charakteristika: Dĺžka 286,0 mm, Výška 32,0 mm; Technické vlastnosti: Kapacita akumulátora, Hodnota / charakteristika: 1,3 Ah; Technické vlastnosti: Napätie akumulátora, Hodnota / charakteristika: 10,8 V; Technické vlastnosti: Ostatné, Hodnota / charakteristika: Funkcie Elektronika , mäkká tlmiaca vložka rukoväte

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
T.Z.M., s.r.o. 1 156,99 20% EUR 24. Október 2019 268037

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×