Obstarávanie

Stojany do hlbokomraziacich boxov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
777,00
Konečná suma(Bez DPH):
539,58
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33790000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kovové stojany do hlbokomraziacich boxov s kovovou zábranou proti vypadnutiu krabičiek. Úschova biologického materiálu pri -80°C.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kovový držiak s kovovou zábranou proti vypadnutiu krabičiek, vhodný do truhlicového hlbokomraziaceho boxu, Hodnota / charakteristika: 1. Stojan č 1; Technické vlastnosti: Súčasť - uzatváracia tyč na prípadné zaistenie krabičiek. Držiak určený na 6 kartónových krabiček s výškou 50 mm (krabičky na 1,5/2 ml ependorfky)., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kovový držiak s kovovou zábranou proti vypadnutiu krabičiek, vhodný do truhlicového hlbokomraziaceho boxu, Hodnota / charakteristika: 2. Stojan č. 2; Technické vlastnosti: Súčasť - uzatváracia tyč na prípadné zaistenie krabičiek. Držiak určený na 10 kartónových krabiček s výškou 50 mm (krabičky na 1,5/2 ml ependorfky)., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Kovový držiak s kovovou zábranou proti vypadnutiu krabičiek, vhodný do truhlicového hlbokomraziaceho boxu, Hodnota / charakteristika: 3. Stojan č 3; Technické vlastnosti: Súčasť - uzatváracia tyč na prípadné zaistenie krabičiek. Držiak určený na 9 kartónových krabiček s výškou 50 mm (krabičky na 1,5/2 ml ependorfky)., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Stojan č 1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: počet poličiek, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: odolnosť teploty, Jednotka: °C, Minimum: -200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmer V x Š x H, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 330×140×140; Technické vlastnosti: 2. Stojan č. 2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: počet poličiek, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: odolnosť teploty, Jednotka: °C, Minimum: -200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmer V x Š x H, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 550×140×140; Technické vlastnosti: 3. Stojan č 3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: počet poličiek, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9; Technické vlastnosti: odolnosť teploty, Jednotka: °C, Minimum: -200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmer V x Š x H, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500×140×140

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 647,50 20% EUR 8. Október 2019 267041

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×