Obstarávanie

Stojanový ventilátor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200,00
Konečná suma(Bez DPH):
113,88
Zaplatené:
56.94%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
8.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Stojanový ventilátor (Sencor SFN 4047 WH alebo ekvivalent), Hodnota / charakteristika: zaistí príjemne osviežujúci vzduch v priebehu horúcich letných dní; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pomocou 3 rýchlostných stupňov je možné nastaviť intenzitu od jemného vánku až po silný prúd vzduchu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: efektivitu zvýši funkcia zapínateľnej oscilácie, ktorá umožní otáčanie ventilátora o 85°; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: príkon: 45- 50 W; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba: biela; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vrtule: plast; Technické vlastnosti: nastavenie uhla sklonu, Hodnota / charakteristika: +/- 15°; Technické vlastnosti: nastavenie výšky, Hodnota / charakteristika: 100-130 cm; Technické vlastnosti: dĺžka napájacieho kábla, Hodnota / charakteristika: 1,5 m; Technické vlastnosti: napätie, Hodnota / charakteristika: 220-240 V; Technické vlastnosti: hlučnosť, Hodnota / charakteristika: 50dB

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Množstvo, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
T.Z.M., s.r.o. 3 136,66 20% EUR 16. August 2019 264508

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×