Obstarávanie

Stoličky z plastu čierne


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže (GR ZVJS)
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
500,00
Konečná suma(Bez DPH):
347,21
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39130000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Moderná stohovateľná stolička vyrobená z vysoko kvalitného plastu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: plast alebo tvrdený plast alebo polypropylén; Technické vlastnosti: Spodok nôh stoličky, Hodnota / charakteristika: vhodné na interiérový koberec; Technické vlastnosti: Stohovateľnosť, Hodnota / charakteristika: požaduje sa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Celková výška, Jednotka: cm, Minimum: 80, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková šírka, Jednotka: cm, Minimum: 50, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška operadla, Jednotka: cm, Minimum: 40, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 40, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mgr. Viera Janočková - VERA 1 416,66 20% EUR 12. Júl 2019 262688

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×