Obstarávanie

Oprava vozidla Mercedes Benz Axor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 944,16
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok v zmysle technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Oprava vozidla Mercedes Benz Axor R 2633 K 6x4, rok výroby 2006, zdvihový objem valcov 7201 cm3, najväčší výkon motora 240 kW

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Práce:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - diagnostika, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž a montáž kolies prednej nápravy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž a montáž predných brzdových strmeňov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - očistenie brzdových komponentov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž a montáž brzdových bubnov 1. zadnej nápravy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž a montáž brzdových bubnov 2. zadnej nápravy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž a montáž brzdových čelustí 1. zadnej nápravy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž a montáž brzdových čelustí 2. zadnej nápravy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - test na brzdovej stolici, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - skúšobná jazda, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: sada brzdových pakní, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: brzdový bubon, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Motor-Car Trnava, s.r.o. 1 2 333,00 20% EUR 12. September 2018 166478

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×