Obstarávanie

Laboratórne chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200,00
Konečná suma(Bez DPH):
147,41
Zaplatené:
73.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikália potrebná pre potreby vedecko-výskumného projektu.; Pre zachovanie kontinuity laboratórnych experimentov v prebiehajúcom výskume a jednotnosť výsledkov je nevyhnutné používať chemikálie od uvedeného výrobcu, použitie iných chemikálií by mohlo negatívne ovplyvniť výsledky experimentov. Z uvedeného dôvodu objednávateľ nepripúšťa dodanie ekvivalentu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Antioxidant s antiproliferatívnou, neuroprotektívnou a protizápalovou aktivitou, ktorý chráni pred oxidačným stresom, inhibuje NF-KB, potláča prozápalové gény a potláča tvorbu prostaglandínu E2, TNF-a a interleukínu-1ß. 97% (HPLC), zo zdroja Haematococcus pluvailis – 50 mg; solubility: DMSO: 1 mg/mL (warmed) - Výlučne len šarža Source: #0000012932;Batch: #0000024132 pre potreby overenia  a validácie predošlých stanovení, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 176,90 20% EUR 12. Jún 2018 165968

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×