Obstarávanie

EPR trubičky kremíkové


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
403,92
Konečná suma(Bez DPH):
252,87
Zaplatené:
62.6%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33790000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

EPR trubičky kremíkové na použitie pri rutinných testoch v elektrónovej paramagnetickej rezonancii aj v nukleárnej magnetickej rezonancii (NMR), okrem UV žiarenia a vzoriek s nízkou citlivosťou.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál trubice, Hodnota / charakteristika: (CFQ) - čistý kvapalný kremeň, vysoká dielektrická konštata a nízka úroveň paramagnetických nečistôt

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: obsah jedného balenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 250; Technické vlastnosti: hrúbka steny, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,5; Technické vlastnosti: vokajší priemer (OD), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: vnútorný priemer (ID), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 303,45 20% EUR 23. August 2018 165095

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×