Obstarávanie

Chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
594,00
Konečná suma(Bez DPH):
594,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24950000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diamond™ Nucleic Acid Dye (500 microl) (k.č.: H1181, Promega) - 1 bal. Detekuje a vizualizuje malé množstvá nukleových kyselín po gélovej elektroforéze. Diamond ™ Nucleic Acid Dye je citlivé fluorescenčné farbivo, ktoré sa viaže na jednoreťazcovú DNA, dvojvláknovú DNA a RNA a môže sa použiť na farbenie a vizualizáciu nukleových kyselín v géloch. Diamond ™ Nucleic Acid Dye je kompatibilný s denaturačnými a natívnymi agarózovými a polyakrylamidovými gélmi a je možné ich zobraziť pomocou štandardného zobrazovacieho systému;; Koncentrované farbivo je stabilné až do 90 dní pri izbovej teplote. Diamond ™ Nucleic Acid Dye nevyžaduje predpieranie alebo odfarbenie gélov. Je oveľa citlivejšia než etídiumbromid, takže pre vizualizáciu je potrebná menšia vzorka nukleovej kyseliny a markerov nukleovej kyseliny čo vedie k vyšším úsporám pri každom použití gélu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lambda Life a.s. 1 594,00 0% EUR 21. August 2018 164753

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×