Obstarávanie

Predĺženie licencií ESET Endpoint Security


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 050,00
Konečná suma(Bez DPH):
513,89
Zaplatené:
48.94%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
48761000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
70.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je predĺženie licencií ESET Endpoint Security, ktorej súčasťou je zabezpečenie vernostných licencií a služieb automatickej aktualizácie, technickej a licenčnej podpory všetkých licencií počas 12 mesiacov, ktorými sa zabezpečuje kompletná antivírusová ochrana koncových zariadení pre 70 pracovných staníc.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Produkty určené pre operačný systém, Hodnota / charakteristika: Windows; Technické vlastnosti: Jazyk produktov a technická podpora, Hodnota / charakteristika: slovenčina; Technické vlastnosti: Typ užívateľa licencie, Hodnota / charakteristika: verejná správa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet vernostných licencií ESET Endpoint Security , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: Dĺžka licencie, Jednotka: rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LYNX - spoločnosť s ručením obmedzeným Košice 6 616,67 20% EUR 13. August 2018 164173

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×