Obstarávanie

Kovový(oceľový) stĺp s podstavcom.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 550,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44200000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
50.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kovový stĺp s podstavcom bude slúžiť na montáž mostného zábradlia, hotových oceľových konštrukcií.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: povrchová úprava, Hodnota / charakteristika: tryskanie, 1x základný náter, 1x vrchná farba RAL 5010; Technické vlastnosti: vyhotovenie konštrukcie, Hodnota / charakteristika: zváraním

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 150; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1160; Technické vlastnosti: rozmer prierezu zvislých profilov IPE 100, materiál EN10025-2/DIN1025-5 - S235JR , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100 x 1110; Technické vlastnosti: rozmer podstavca, materiál EN 10058 - S235JR, bez ostrých hrán, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10x200x150; Technické vlastnosti: rozmer oblúka, materiál EN10051+A1 - S235 JR, bez ostrých hrán, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4x149x55; Technické vlastnosti: Počet kovových(oceľových) stĺpov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MAPEKA s.r.o. 1 0,00 0% EUR 11. Júl 2018 161616

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×