Obstarávanie

Kompresor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
500,00
Konečná suma(Bez DPH):
404,16
Zaplatené:
80.83%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42123000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Trojpiestový pojazdný kompresor

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Agrerát, Hodnota / charakteristika: tri valce do V s olejovým mazaním; Technické vlastnosti: Redukčný ventil, Hodnota / charakteristika: s dvoma manometrami; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: manometer vzdušníka, manometer pre kontrolu nastaveného pracovného tlaku, rýchlospojky, redukčný ventil, tlakový spínač, odkaľovací ventil, spätný ventil, poistný ventil, vzduchový filter, rukoväť; Technické vlastnosti: Prípojka motora, Hodnota / charakteristika: 400 V; Technické vlastnosti: Vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: s valcovým vzdušníkom, s agregátom nad vzdušníkom, vhodný pre použitie rôznych druhov pneumatického náradia: uťahovačky, striekacie pištole; Technické vlastnosti: Objem vzdušníka, Hodnota / charakteristika: 200 litrov; Technické vlastnosti: Odkaľovací ventil na dne tlakovej nádoby, Hodnota / charakteristika: Áno.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kompresor, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Príkon motora, Jednotka: kW, Minimum: 4, Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Maximálny tlak, Jednotka: bar, Minimum: 8, Maximum: 10, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 90, Maximum: 130, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AG NÁRADIE - AGRODEAL, s.r.o. 2 485,00 20% EUR 5. September 2018 161544

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×