Obstarávanie

PC - osobné počítače


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústredná knižnica SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 280,00
Konečná suma(Bez DPH):
620,82
Zaplatené:
48.5%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

PC zostava pre potreby knižnice

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Procesor Intel Core i3-7100, benchmark score min 5 797 + motherboard, Hodnota / charakteristika: podľa benchmarku PassMark-CPU Mark (http://www.cpubenchmark.net); Technické vlastnosti: Zvuková karta , Hodnota / charakteristika: integrovaná; Technické vlastnosti: Grafická karta, Hodnota / charakteristika: integrovaná Intel HD 630; Technické vlastnosti: Optická mechanika, Hodnota / charakteristika: DVD+/-RW DL; Technické vlastnosti: Výstupy:, Hodnota / charakteristika: 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, RS-232 sériový port, VGA, HDMI, DisplayPort, čítačka pamäťových SD kariet, LAN - Ethernet 10/100/1000 Mbps; Technické vlastnosti: Klávesnica a myš, Hodnota / charakteristika: USB, SK lokalizácia klávesnice (slovenská), myš optická; Technické vlastnosti: Operačný systém (už nainštalovaný s priloženým DVD a licenčným číslom), Hodnota / charakteristika: Windows 10 Professional 64-bit Slovak (academic licence)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Operačná pamäť DDR4, Jednotka: GB, Minimum: 8, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: SSD disk, Jednotka: GB, Minimum: 480, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 4 744,99 20% EUR 5. Jún 2018 160942

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×