Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
150,00
Konečná suma(Bez DPH):
77,77
Zaplatené:
51.84%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo FLORE alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: tvarovaná opierka hlavy; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kvalitná sieťovina pre lepšiu cirkuláciu vzduchu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: možnosť nastavenia výšky sedu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pogumované kolieska vhodné na drevenú aj plávajúcu podlahu; Technické vlastnosti: Materiál:, Hodnota / charakteristika: sieťovina/plast/kov; Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: sivá/čierna; Technické vlastnosti: Rozmery (ŠxHxV):, Hodnota / charakteristika: 62,5x48x117-127 cm; Technické vlastnosti: Nastaviteľná výška sedu:, Hodnota / charakteristika: 44-54 cm; Technické vlastnosti: Nosnosť: 110 kg, Hodnota / charakteristika: do 110 kg; Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: čierna/sivá

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 4 93,33 20% EUR 12. Apríl 2018 158558

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×