Obstarávanie

Chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav experimentálnej fyziky SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
410,00
Konečná suma(Bez DPH):
255,20
Zaplatené:
62.24%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Syntéza  a modifikácia povrchu nanočastíc  a ich kvantifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Lactic acid  >=  90%, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Cibacron brilliant red 3B-A   >=  60%, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 3,4-Dihydroxy-L-phenylalanine  >= 98 %, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 3-(3,4-DIHYDROXYPHENYL)PROPIONIC ACID   >= 98 % (resp. 3,4-Dihydroxyhydrocinnamic acid), Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Ammonium thiocyanate   >= 95 %, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 306,25 20% EUR 27. Marec 2018 157821

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×