Obstarávanie

Čistiace, dezinfekčné, umývacie a upratovacie prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
750,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39800000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Zoznam podľa položiek opisného formulára
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prostriedky na čistenie, dezinfekciu, umývanie a upratovanie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Toaletný Papier 26 (rolka malá), 2vr, 8ks v bal., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Skladané papierové utierky 2-vrstvé (214 ks/bal), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: PE Návleky na obuv UNI (100ks/bal.), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Tekuté mydlo 5 l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Mydlo tuhé (min. 100g/ks), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: WC osviežovač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Prostriedok na umývanie okien s rozprašovačom 500 ml Clin, Okena alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Čistiaci prostriedok práškový 500 g -Cif alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Chloramin v prášku 1 kg/bal, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Prostriedok na hrdzu a vodný kameň 500 ml - Fixinela antikalk -ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: Prostriedok na umývanie podláh s vôňou 1 l Ajax , Savo alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Handra na podlahu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Švédska utierka (4ks v balení), Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VICOM s.r.o. 5 0,00 0% EUR 22. Február 2018 156015

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×