Obstarávanie

Obväz sádrový


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
180,00
Konečná suma(Bez DPH):
160,00
Zaplatené:
88.88%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141110-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
210.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Obväz sádrový určený na strednú až extrémne silnú stabilizáciu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: zloženie, Hodnota / charakteristika: gáza zo 100% bavlny+ prírodný sadrovec; Technické vlastnosti: štruktúra, Hodnota / charakteristika: porovitá; Technické vlastnosti: konzistencia, Hodnota / charakteristika: krémovitá; Technické vlastnosti: čas máčania, Hodnota / charakteristika: 4-5sek.; Technické vlastnosti: teplota vody, Hodnota / charakteristika: 20°C; Technické vlastnosti: modelácia , Hodnota / charakteristika: 2-3 min; Technické vlastnosti: čas tuhnutia, Hodnota / charakteristika: 5 min.; Technické vlastnosti: opatrná záťaž, Hodnota / charakteristika: po 30 min.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Obväz sádrový 8cm x 3m á 2ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Obväz sádrový 12cm x 3m á 2ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Obväz sádrový 14cm x 3m á 2ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Obväz sádrový 20cm x 3m á 2ks, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MARTEK MEDICAL a. s. - organizačná zložka 3 176,00 10% EUR 13. Február 2018 155404

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×