Obstarávanie

Kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
575,00
Konečná suma(Bez DPH):
398,33
Zaplatené:
69.27%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor (podľa technickej špecifikácie)
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička UNO alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: kancelárska stolička so synchrónnou mechanikou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: multifunkčná synchrónna mechanika s nastavením protiváhy telesnej hmotnosti; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: operadlo a sedadlo sa synchrónne naklápa pre dosiahnutie maximálneho pohodlia, možno zabezpečiť v ktorejkoľvek polohe; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: operadlo je čalúnené samonosnou sieťovinou najvyššej kvality; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: sedadlo stoličky je čalúnené do odolnej poťahovej látky s výplňou high denzity penou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hlavová opierka s nastavením hore / dole; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: bedrová opierka pre podporu bedrovej oblastí sediaceho; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pevné plastové opierky rúk; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: základňa stoličky z tvrdeného plastu s piatimi kolieskami s priemerom 60 mm s univerzálnym použitím pre všetky typy podláh, plastový kríž; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť: min. 130 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celková výška (cm):  110 - 120; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška sedadla (cm):  46 - 56; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hĺbka sedadla (cm):   48; Technické vlastnosti: --, Hodnota / charakteristika: šrka sedadla (cm):  49; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška operadla (cm):  51

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička UNO alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 2 478,00 20% EUR 25. Január 2018 154513

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×