Obstarávanie

Jednorázové pažerákové pH-metrické sondy s impedanciou - dvojkanálové


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 020,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 016,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141641-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sub.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Jednorázové pažerákové dvojkanálové pH-metrické sondy s impedanciou (+8R) na meranie pH prostredia v pažeráku u detí, sondy musia byť kompatibilné so systémom Digitrapper pH-Z (Given Imahing) a systémom AccuView. Kalibračné pufrované roztoky pre pH metrické sondy s impedanciou pre pH 7, a pre pH 4. Každá o minimálnom objeme á 500 ml.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1 - dva kanále pH (jeden distálny a jeden proximálny) a 6 impedančných kanálov (4 v distálnej a 2 v proximálnej části), umiestnenie pH kanálov: 0 cm (distálny), 12 cm (proximálny), počet impedančných krúžkov a poloha: -3, -1, 1, 3, 5, 9, 11 a 13 cm od distálneho pH kanálu, celkom 6 impedančných kanálov(LPR ZNID12+8R) , priemer 6 Fr (2 mm),sondy musia byť kompatibilné so systémom Digitrapper pH-Z (Given Imahing) a systémom AccuView., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.2 - dva kanále pH (jeden distálny a jeden proximálny) a 6 impedančných kanálov (4 v distálnej a 2 v proximálnej části), umiestnenie pH kanálov: 0 cm (distálny), 15 cm (proximálny), počet impedančných krúžkov a poloha: -3, -1, 1, 3, 5, 12, 14 a 16 cm od distálneho pH kanálu, celkom 6 impedančných kanálov (LPR ZNID15+8R),priemer 6 Fr (2 mm), sondy musia byť kompatibilné so systémom Digitrapper pH-Z (Given Imahing) a systémom AccuView., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Položka č.3 - Kalibračné pufrované roztoky pre pH metrické sondy s impedanciou pre pH 7, a pre pH 4. Každá o minimálnom objeme á 500 ml., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Jednoráz. pažerákové dvojkanálové pH-metrické sondy s impedanciou (+8R) na meranie pH prostredia v pažeráku u detí, umiestnenie pH kanálov: 0 cm (distálny), 12 cm (proximálny), Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Jednorázové pažerákové dvojkanálové pH-metrické sondy s impedanciou (+8R) na meranie pH prostredia v pažeráku u detí, umiestnenie pH kanálov: 0 cm (distálny), 15 cm (proximálny) , Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Kalibračné pufrované roztoky pre pH metrické sondy s impedanciou pre pH 7, a pre pH 4. Každá o minimálnom objeme á 500 ml., Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
IMEDEX s.r.o. 1 6 020,00 20% EUR 23. Január 2018 154407

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×