Obstarávanie

Zberné vozidlo na zber a odvoz komunálneho odpadu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Kolárovo
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
220 448,00
Konečná suma(Bez DPH):
150 000,00
Zaplatené:
68.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144511-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nadstavba

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: výbava zariadenia, Hodnota / charakteristika: v súlade s normou STN EN 1501-1 alebo ekvivalentnou; Technické vlastnosti: bezpečnostné zadné stupačky na prevoz obsluhy, Hodnota / charakteristika: 2 ks; Technické vlastnosti: Kamerový systém na sledovanie priestor za vozidlom, Hodnota / charakteristika: monitorom umiestneným v kabíne na palubnej doske

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: objem nadstavby, Jednotka: m3, Minimum: 22, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nadstavba s rotačným systémom lisovania, Jednotka: syst., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ovládanie nadstavby z kabíny: Dotykový displej s integrovaným monitorom zadnej kamery, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Zadné veko nadstavby s univerzálnym deleným vyklápačom pre zber nádob 110,120, 240,1100 litrov, pričom nádoby 110,120 a 240 lit je možné vyklápať nezávisle na oboch stranách., Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ovládanie vyklápača na oboch stranách páčkami, každá polovica ovládaná samostatne, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: uchytenie vyklápača na nadstavbe podľa normy DIN 30731 pomocou 6 ks skrutiek na zadný medzirám a pripojený k hydraulike nadstavby cez rýchlospojky, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: nová nadstavba pevne namontovaná na rám podvozku, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: pomer stláčania odpadu min. 1:6, Jednotka: pomer, Minimum: 1:6, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: vyklápač umiestnený v zadu, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pracovné LED svetlá, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: požadovaná maximálna prevádzková hmotnosť nadstavby, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 14100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: minimálna požadovaná hmotnosť skutočne vyzbieraného zmiešaného komunálneho odpadu v nadstavbe vo zvozovej oblasti kupujúceho 11.800 kg, Jednotka: kg, Minimum: 11800, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: farba RAL 9010, Jednotka: komplet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: nadstavba nová, Jednotka: rok výroby, Minimum: 2017, Maximum: 2018, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 2 180 000,00 20% EUR 22. December 2017 153580

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×